„Mi bismo imali oko 30 odsto turista više nego prošle godine, a u prvom kvartalu imali smo 28,2 odsto turista manje. U pitanju je ogroman novac, neću da vam kažem da psihološki to najdrastičnije utiče na strane direktne investicije, na stabilnost jedne zemlje, na predstavu o jednoj zemlji, a neretko je psihologija dobrim delom utkana u uspehe i neuspehe ekonomije”, rekao je Vučić
Vučić je rekao da upravo zbog ovakvih podataka, rukovodstvo Srbije radi na daljem razvoju i napretku države, bez obzira na to šta blokaderi i njihove zahteve.
Glas zapadne Srbije
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.