„U gradu Čačku fontane se nalaze na četiri lokacije. Fontana na gradskom trgu je tokom prethodne godine u potpunosti rekonstruisana, mašinski, građevinski i elektro. Uz tu rekonstrukciju uvedene su i nove vodene atrakcije i svetlosni efekti, čime je ona, u postojećim gabaritima dobila mnogo lepši izgled”, kaže za Njuzmaks Balkans, direktor JP „Gradac”, Milan Bojović.
U ovoj godini, grad Čačak je opredelio sredstva, sproveo javnu nabavku i upravo Javnom preduzeću „Gradac” predao na upravljanje sve fontane, što podrazumeva i njihovo održavanje.
„Ovogodišnjim budžetom predviđeno je dodatnih osam miliona dinara za rekonstrukciju fontane u velikom gradskom parku. Završetkom tog projekta imaćemo kompletno rekonstruisane sve fontane u našem gradu”, rekao je Bojović.
Glas zapadne Srbije
Kompletan prilog možete pogledati na linku ispod.
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.