Necete verovati  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Након што се Лим у Пријепољу повукао следи процена штете

23/01/2023
image-gallery-item
Лим се повлачи, следи процена штете на територији Пријепоља, фото: РИНА
Пријепоље – Након што се Лим коначно повукао у своје корито на територији општине Пријепоље,

испред Штаба за ванредне ситуације сада је процене штету коју су нанеле последње поплаве. Председник општине Пријепоље Владимир Бабић рекао је да је после поплавног таласао остало много муља, који треба уклонити.

„Са воденом стихијом смо се успешно изборили. Међутим, сад предстоји други посао, треба ваљано проценити штету. Прво на Штабу ћемо да видимо који путни правци су нам оштећени, што је око два три километра на територији целе општине“, навео је Бабић за РИНУ и додао да ће комисија ући у свако домаћинство да утврди ниво оштећења.

Има најава да ће бити нових падавина у Црној Гори, што ће утицати на водостаје. Председник општине Пријепоље каже да су спремни за нови поплавни талас.

 

РИНА / ГЗС

prijepolje poplava procena steta

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika redakcija gzs

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.