и „УДРУЖЕЊА ЧАЧАНА У ЧАЧКУ” а под покровитељством АСС. Поред веома тешке и захтевне стазе као и лоших временских услова кроз циљ је прошло 150 такмичара. Одржано је такмичење у 15 категорија од чега је седам било промотивног такмичарског карактера док је осам имало такмичарски карактер. Трке јуниорки, јуниора, сениорки и сениора су биле изборне за репрезентацију Србије за Првенство Балкана.
Све бољи Огњен Николић је сјајном победом још једном показао доминацију у трци млађих јуниора на 4000 метара. Огњен је на такмичење дошао са петнаестодневних припрема репрезентације које су одржане на Златибору. Овом победом и показаном формом је потврдио да је све ближи норми за ЕYОФ.
„Морамо истаћи велику захвалност особљу „КИНЕТИЦ СТУДИО” на челу са власником Миодргм Васићем, који су успешно санирали повреду Огњена Николића и тако допринели овом његовом успеху”, рекао је Драган Дуканац.
Млађа јуниорка Сања Ђоковић имала је веома тежак задатак да у веома јакој конкуренцији у трци на 4000 метара пред својом публиком брани прошлогодишњу титулу. Поред доброг наступа ове године се морала задовољити другим местом.
Због проблема који су се јавили услед интезивног раста, а који условљавају умањен тренинг и веома честе паузе, Ива Зеленовић је заузела 2. место у трци пионирки на 2000 метара.
Сања Ђоковић 2. место
Млађа јуниорка Сања Ђоковић имала је веома тежак задатак да у веома јакој конкуренцији у трци на 4.000 метара пред својом публиком брани прошлогодишњу титулу. Поред доброг наступа ове године се морала задовољити другим местом.
Због проблема који су се јавили услед интезивног раста, а који условљавају умањен тренинг и веома честе паузе, Ива Зеленовић је заузела 2. место у трци пионирки на 2000 метара.
Ива Зеленовић 2. место
Мало спортске среће је недостајало Николи Васићу да свој повратак на атлетску стазу обележи на најбољи могући начин у трци сениора на 10000 метара. Поред тога сто је имао дугу паузу и што је ово био његов први сениорски наступ Никола је заузео одлично 4. место.
Промотивне трке на 500 метара за атлетске школе донеле су најмлађим атлетичарима „ЧААК”- а невероватних осам медаља.
У категорији атлетске школе за девојчице рођене 2010 године и млађе, бронзану медаљу освојила је Маша Јанковић.
Маша Јанковић 3. место
Код дечака рођених 2010. године и млах одличан наступ су имали Лазар Цветић и Лазар Куљанин, који су заузели 2. односно 3. место.
Лазар Цветић 2. место и Лазар Куљанин 3 место
Код девојчица рођених 2008. и 2009. године друго место је заузела Кристина Ђуровић, треће место је заузела Јана Јанковић док је четврта била Нађа Јовић.
Кристина Ђуровић 2. место, Јана Јанковић 3. место
Хет трик у трци дечака рођених 2008. и 2009. године за младе наде "ЧААК" - а. Вук Грујић је освојио најсјајније одличје, сребрна медаља је припала Андреју Цветићу док је бронзану медаљу освојио Јовица Прелић.
ГЗС
Вук Грујић 1. место, Андреј Цветић 2. место, Јовица Прелић 3. место
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.