реализују пројекат Олимпијска стаза, чији је циљ промоција олимпизма и олимпијских вредности, наводи се на сајту града Ужица.
Идеја пројекта је да кроз едукацију деце, родитеља и уопште грађанства приближи олимпизам и олимпијске симболе грађанима Србије. Учесници ће имати прилику да науче више о историји Олимпијских игара, успесима наших олимпијаца и да се кроз промоцију физичке активности укључе у подршку нашим олимпијцима на путу ка Токију. Према правилима право учешћа имају сви грађани узраста од 7 до 77 година.
Квиз знања-Виртуелни олимпијски музеј Стокхолм 1912, Полигон спретности Пекинг 2008, Игра меморије -Лондон 2012, Традиционалне игре-Рио де Жанеиро 2016 и Квиз знања ДДОР- Токио 2020 чине целине такмичења које ће бити реализовано 12. јуна на Градском тргу у Ужицу са почетком у 12 часова.
Очекује се учешће великог броја Ужичана свих генерација, а припрема и реализација догађаја, како наводе организатори одвијаће се у складу са препорукама и мерама Владе Републике Србије и Кризног штаба у вези са епидемијом вируса ковид 19.
ГЗС/Град Ужице
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.