ка Златибору у стравичној саобраћајној несрећи настрадала четворица младића. Владимир, Урош, Стефан и Никола никада неће бити заборављени, а покренута је и иницијатива за осликавање мурала са њиховим ликовима и то баш на деоници на којој су изгубили животе.

Фото: РИНА
"Ово је велики губитак за читав град. Четири млада живота су отишла у неповрат. Сви ћемо их се заувек сећати, јер су то били добри и вредни момци пуни живота. Овај мурал је само наш мали допринос који можемо учинити да и сви који пролазе овим путем не заборве ову трагедију", кажу за РИНУ Ужичани.
Иначе, деоница магистралног пута Ужице - Златибор у близини Сурдука важи за једну од најризичнијих, а до сада је ту настрадало преко двадесет људи.
Брза вожња и управљање возилом под дејством алкохола најчешћи су узроци саобраћјних незгода. Остаје нада да ће сви они који прођу овим прометним путем који води ка Златибору, кад виде ликове четворице настрадалих младића смањити гас и тако можда спасити свој, а можда и неке туђе животе.
ГЗС/РИНА