u brdsko-planinskim predelima sa slabim snegom, dok će u Vojvodini ujutro biti delimično vedro, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
Kasnije popodne i uveče u severnim, zapadnim i centralnim predelima očekuje se delimično razvedravanje.
Vetar će biti slab i umeren, u Pomoravlju povremeno i jak istočni i jugoistočni.
Najniža temperatura će biti od -1 do tri stepena, a najviša od četiri do osam stepeni.
Što se tiče izgleda vremena za narednih sedam dana, u utorak će biti umereno do potpuno oblačno, u centralnim i južnim predelima sa sunčanim intervalima.
Zatim se očekuje pretežno oblačno vreme, od srede do subote tek ponegde slabe padavine: u nižim krajevima kiša, u brdsko-planinskim predelima sneg, dok se od nedelje padavine očekuju u svim krajevima.
Glas zapadne Srbije/Tanjug
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.