Oko 20 časova, u Ulici Slobodana Perovića, dok je u društvu još jednog muškarca F.M. zaključavao lokal, policijski službenici su osetili miris marihuane. Uz saglasnost, izvršen je pretres prostorije.
Tom prilikom pronađena je nagorela ručno pravljena cigareta marihuane, kao i pakovanje ove opojne droge. Profesor je odmah priznao da je droga njegovo vlasništvo, piše Ucentar.
Podsetimo, F. M. vodi tzv. „slobodni univerzitet” i već duže vreme predvodi blokadu rektorata Univerziteta u Kragujevcu.
Aktivno je angažovan u ekološkim pokretima širom Srbije, a ujedno je i organizator protesta najavljenog za sutra ispred zgrade rektorata.
RINA / GZS
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.