Policajci slobodno mogu da se ubijaju, niko za to neće odgovarati!
Ovaj stravičan plan hejterske, antisrpske opozicije i blokadera najavio je Srđan Nogo, bivši poslanik u Skupštini Srbije i čovek koji je nosio vešala na demonstracijama protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Srđan Nogo je detaljno izložio pakleni plan blokadera i nasilne opozicije, koji za 15. mart najavljuju "završni skup" ispred Skupštine Srbije.
Nogo je doslove rekao: "U subotu da završimo sa njim!", da bi potom objasnio šta se planira za subotu.
"Vučić nema opciju da se tek tako preda. Njemu je ovo ili vlast ili ideš u zatvor ili pod zemlju. To je opcija sa kojom se Aleksandar Vučić suočava. Mrtva usta ne govore... Da ovo može da se reši bez krvi, samo da njega uhapse, uhapse njegovu familiju. Svaka druga opcija biće vešala, kada narod kaže vešala, ja ću da ponesem vešala", kazao je Nogo, koji je potom doslovce rekao da je slobodno ubijati policajce jer za to niko neće odgovarati!?!
Informer / GZS
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.