poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Danas će biti veoma toplo, temperatura do 40

21/07/2025
image-gallery-item
Planinsko jezero na tromeđi Pranjana,Koštunića i Družetića

Slušaj vest

Danas će biti pretežno sunčano i veoma toplo uz maksimalnu temperaturu od 36 do 40 stepeni. Na snazi je novi toplotni talas.

 

 

Najniže temperature kretaće se od 15 do 23, a najviše od 36 do 40 stepeni.Duvaće vetar slab i umeren, na severu Vojvodine i na Kosovu i Metohiji posle podne pojačan, južnih smerova, a u toku noći u Vojvodini u skretanju na severozapadni. 

 

Toplotni talas se nastavlja i u narednim danima – veći deo sledeće sedmice biće pretežno sunčano, a najtoplije će biti na jugu i istoku zemlje, gde su moguće višednevne temperature od 35 do 40 stepeni, dok se u petak, 25. jula, lokalno očekuje i do 42 stepena.

 

 

 

 

GZS

vrelosunčanotoplptni talas

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika матис 20 07 -21 07

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.