Звезда победила Јавор

17.05.2017 22:00 | 1 коментар(а)

Ивањица - Фудбалери Црвене звезде савладали су Јавор у Ивањици са 3:0, чиме су сачували теоретске шансе да се домогну шампионске титуле.

Звезда је лако дошла до тријумфа над Јавором, пошто је домаћин у првом делу игре остао са десеторицом на терену.

Корнелијус је добио два жута картона, а код другог је Црвена звезда имала једанаестерац. Канга је био прецизан и донео црвено-белима предност.

Мичел Доналд је повисио резултат на 2:0 у 77. минуту, а коначан резултат је поставио Ричмонд Боаћи, после још једног пенала у 87. минуту.

Црвена звезда има 52 бода, три мање од Партизана који је савладао нишки Раднички. У последњем колу, које се игра у недељу, састају се Партизан – Младост и Црвена звезда – Раднички Ниш.

Да би освојила титулу, Звезда мора да победи у последњем колу, а да Партизан изгуби.