
када је зором кренуо да нахрани животиње. Пред његовим очима обрело се 21 прасе које је крмача током ноћи опрасила. Мештани, а и сам Живојин, кажу да се овако нешто ретко догађа.
,,Од 21 прасета преживело је 18, ово је иначе трећи пут да се она праси, нисмо могли ни помислити да ће оволики број прасића донети на свет. Није први пут да нас животиње које гајимо обрадују. Пре две године овца нам је ојагњила петоро јагњади и све одгајила”, каже Живојин.
Комшије и пријатељи долазе да виде ’’чудо’’ јер је заиста несвакидашњи призор да крмача опраси 21 прасе. Проблем ће бити око дојења, али домаћини већ имају искуства па ће сигурно успети да нађу начин и одгоје све прасиће.
Инфо лига/Глас западне Србије
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2026. Sva prava zadržana.